Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Stowarzyszenie “DZIECKO” - Gostyń

DZIĘKUJEMY za wsparcie #sercedlaMarty

Utworzono dnia 02.05.2021

Wymarzonym wynikiem zakończyła się zbiórka #sercedlaMarty na pokrycie terapii Car-T Cell - terapii ostatniej szansy dla Marty, która zmaga się od sześciu miesięcy z chłoniakiem złośliwym (paskudny nowotwór). Marta samotnie wychowuje 7-letniego synka i na dodatek straciła pracę. Jednak nie poddaje się!

               Zebranie kwoty ponad półtora miliona złotych to efekt ogromnego zaangażowania inicjatorów różnorodnych akcji z facebookową grupą „Ratujemy życie Marty” i działaniami Komitetu Społecznego dla Marty na czele. Ale to też wynik ofiarności tysięcy ludzi dobrej woli, Fundacji "Siepomaga" i na koniec wielkiego gestu rodziców śp. Waldemara Pierzyńskiego z Buku, który dwa tygodnie temu, niestety, przegrał walkę z chorobą. Ale środki zebrane dla niego, dzięki decyzji wspaniałych rodziców p. Waldemara, ratują teraz życie Marty.

               Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu i Stowarzyszenie „DZIECKO”, które wsparły akcję #sercedlaMarty m.in. zbiórką na konto, licytacją sms-ową na Gostyn24.pl i kilkoma innymi aktywnościami, DZIĘKUJĄ WSZYSTKIM, którzy dołożyli się do tego, że Marta otrzymała niewiarygodną dawkę nadziei.  

DZIĘKUJEMY firmom prowadzącym działalność gospodarczą, organizacjom, stowarzyszeniem, instytucjom i grupom nieformalnym oraz Wszystkim indywidualnym Ofiarodawcom, którzy wsparli akcję #sercedlaMarty.

@PCPRGostyn

@StowarzyszenieDziecko

Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie?

Wyniki

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.