Mikołaje dotarły przed wigilią

Utworzono dnia 25.12.2020

Ostatnie prezenty w ramach Powiatowej akcji charytatywnej pomocy świątecznej „MIKOŁAJE 2020” dotarły tuż przed wieczerzą wigilijną.

Do dużej grupy honorowych „MIKOŁAJÓW”: osób, rodzin, firm, szkół, przedszkoli, instytucji, organizacji pozarządowych, redakcji medialnych oraz grup nieformalnych dołączył supermarket „SUPECO” w Gostyniu. Podarował on dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Chumiętkach słodki deser powigilijny. Wolontariusze organizatorów akcji charytatywnej: Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu i Stowarzyszenia „DZIECKO” dowieźli go tuż przed samą kolacją wigilijną.

W tej trzynastej już edycji akcji „MIKOŁAJE” przygotowano 306 dużych i wielkich paczek świątecznych dla dzieci z najuboższych rodzin oraz dla osób starszych, samotnych, schorowanych i osób niepełnosprawnościami z powiatu gostyńskiego. We wszystkich trzynastu edycjach projektu przekazano już ponad cztery tysiące osiemset paczek świątecznych.

Wszystkim uczestnikom akcji organizatorzy dziękują bardzo gorąco za WIELKIE MIKOŁAJOWE SERCA!