ZOSTAŁO JESZCZE KILKA SKARBON STACJONARNYCH

Utworzono dnia 17.01.2021

JUŻ TERAZ ZAŁOŻ SWOJĄ W FIRMIE LUB PLACÓWCE

Sztabowe Puszki Stacjonarne stoją już w kilkudziesięciu miejscach na terenie powiatu gostyńskiego.

Puszki stoją już w gostyńskich przedszkolach i szkołach, w sklepach sieci Żabka, w markecie LIDL oraz w Akademii ZVINNA w Pudliszkach, w hucie Ardagh Glass w Gostyniu, w firmie Convert Paper w Czachorowie, w Drukarni REAL w Gostyniu, w Studio FOTO IRIS w Gostyniu, w firmie NETBOX w Czachorowie, w OSP w Goli, w szkole i w przedszkolu w Skoraszewicach, w szkole w Goli, w szkole w Brzeziu, w sklepie S.A.G. Artur Andrzejewski w Gostyniu, w Centrum Narzędziowym Nowacki – Konieczny w Gostyniu oraz w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu.

Jest to rozwiązanie dla firm czy placówek, które chcą wspierać WOŚP poprzez kwestę w swoich lokalach.

Powiatowy Sztab 29. Finału WOŚP w Gostyniu dysponuje jeszcze kilkoma puszkami dla tych, którzy chcą je wystawić w swoich firmach czy placówkach

31 stycznia 2021 roku zagramy dla laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy. Ten Finał z uwagi na sytuację pandemiczną będzie inny, jednak zależy nam przede wszystkim na podkreśleniu tego, że jak zawsze gramy razem i jednoczymy Polaków! Wiele form wsparcia przenosimy do przestrzeni online, jednak zachęcamy również do tradycyjnej zbiórki do puszek, które od lat są już symbolem Orkiestry. Do kolorowych skarbonek WOŚP zbierają oczywiście wolontariusze, ale firmy też mogą w ten sposób wspierać cel Finału – dzięki Sztabowym Puszkom Stacjonarnym.

CZYM JEST SZTABOWA PUSZKA STACJONARNA?

Sztabowa Puszka Stacjonarna to tekturowa puszka kwestarska, taka sama, kolorowa i wyjątkowa, jak te wolontariuszy, która przypisana jest do konkretnego Opiekuna (osoby odpowiadającej za zbiórkę prowadzoną do Sztabowej Puszki Stacjonarnej) i lokalu – np. sklepu, zakładu fryzjerskiego, biblioteki czy firmy. Sztab, z którym się skontaktujecie, prowadzi nadzór nad prowadzoną kwestą - wydaje niezbędne materiały oraz rozlicza zbiórkę. Zbiórka do Sztabowych Puszek Stacjonarnych może odbywać się do 31.01.2021 r.

JAK URUCHOMIĆ SZTABOWĄ PUSZKĘ STACJONARNĄ?

Możecie rejestrować Sztabowe Puszki Stacjonarne poprzez Formularz Zgłoszeniowy Sztabowej Puszki Stacjonarnej otrzymany od Sztabu w Gostyniu: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu, ul. Wrocławska 8/202, tel. 601071487, mail: pcpr@gostyn.pl

Możecie pobrać formularz zgłoszenia tutaj:

Zgłoście swoją chęć wsparcia w tej formie WOŚP, otrzymacie deklarację i instrukcję, a po kilku godzinach możecie odebrać puszkę, która będzie stała w Waszej firmie lub placówce.

Sztabowe Puszki Stacjonarne są wydawane do ich wyczerpania.